środa, 14 listopada 2012

KONKURS FOTOGRAFICZNY - PRACA NR 17

Dwie dziewczyny, które nie prowadzą blogów, więc nie wiele o nich wiem :) przesyłały mi swoje zdjęcia Ewa i Ola S. Wybierzcie jedną naj z prac Ewy i jedną z prac Oli, które zakwalifikują się do ostatniego etapu konkursu.

*EWA*


Zwierzaki - "Fistaszki...To co wiewiórki lubią najbardziej."

Autor:Ewa

2. Portrety - "Złocisty piasek, słońce, lazur wody - Raj na Ziemi"

Autor:Ewa
3. Przyroda - "Liść opadający bezszelestnie...czyżby zima coraz bliżej?" 

  Autor:Ewa

 *OLA.S*

Przyroda- Ostatni dzień lata
Autor: Ola.S


Zwierzęta- W stronę słońcaAutor: Ola.S

Cisza- Cisza przed burząAutor:Ola.S

19 komentarzy:

 1. Joaśku, a może zamiast wybierać jedną z prac każdy z nas przysłałby kolaż swoich prac w pomniejszonym formacie, którego rozmiar Ty byś ustaliła? Wtedy jest szansa, że wszystkie prace zmieszczą się w jednym poście i nie będzie on miał kilometrów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. zdecydowanie fistaszki i ostatni dzień lata :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i może magnolia ma rację, skoro można było wysłać 3 zdjęcia, to może teraz nie ograniczać tej ilości, tylko jako kolaż, a jak miało być 1 zdjęcie to należało przesłać tylko jedno, bo teraz kto będzie decydował które, Ty, autor, blogowicze?

   Usuń
  2. Ok.zrobie tak,żeby ten kto będzie oceniał prace miał łatwy dostęp do wszystkich zdjęć nadesłanych przez jedną osobę.Kolaż odpada, bo jednak inaczej wybiera się zdjęcia do kolażu właśnie.Niektorzy nadsyłają bardzo różne 3 prace,które nie zawsze razem dobrze by wyglądały.

   Usuń
  3. Asiu, nie chodziło mi o taki rasowy kolaż, ale o zlepek/miniaturkę nadesłanych fotek, by je przypomnieć. Pod miniaturką mógłby być link do postów z tymi fociami na Twoim blogu.
   Myślę, że i tak każdy, kto będzie głosował zapoznaje się z pracami na bieżąco i wyrabia sobie o nich zdanie, więc miniatura byłaby tylko przypomnieniem.

   Usuń
  4. Ja sie juz troche pogubilam :(

   Usuń
  5. Wszystko jeszcze dokładnie opiszę 19 listopada kiedy będzie już po terminie nadsyłania zdjęć.

   Usuń
  6. Może na koniec zrobić zbiorowy post do każdej kategorii z wszystkimi zdjęciami w małym formacie nadesłanymi do poszczególnej kategorii. Tylko to duzo pracy dla organizatorki konkursu. Ale by to pewnie ułatwiło głosowanie. Tak sobie myślę, że jak mi by sie udało organizować podobny konkurs to chyba jeden uczestnik=jedno zdjęcie. Ale znając Joasię, to pewnie coś fajnego wymyśli, żeby nam się przyjemnie głosowało i żadne zdjęcie nie zostało zapomniane. :)))

   Usuń
 3. Jak dla mnie fistaszki i cisza przed burzą....jakby co...

  OdpowiedzUsuń
 4. no właśnie, kolaż musi współgrać, a tu mógłby być zgrzyt ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. fistaszki :) a przy okazji zapytam tutaj czy doszły moje zdjęcia bo dzisiaj miałam niezły problem również z laptopem :) - złośliwość rzeczy martwych ;) i nie wiem czy to się wysłało - buziak

  OdpowiedzUsuń
 6. Kolejne bardzo ciekawe prace i kolejny dylemat. Po zastanowieniu Fistaszki (aut. Ewa) i Ostatni dzień lata (aut. Ola S.).

  OdpowiedzUsuń
 7. Fistaszki, ostatni dzień lata:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jak dla mnie fistaszki i ostatni dzień lata :)

  OdpowiedzUsuń
 9. ostaje tak jak dziewczyny wyżej - fistaszki i ostatni dzień lata

  OdpowiedzUsuń
 10. Fistaszek cudny :)), ostatni dzień lata ma w sobie niesamowite ilości ciepła i światła ;))

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...