niedziela, 9 września 2012

Strach


Nieustannie straszą. Jednego dnia informując, że w przerażającym tempie topnieją lodowce i nas zaleje, innego, że jest susza, wody brak, zginą ryby, ptaki i ludzie.
 

Na lodowiec mam kawałek, ale nad Wisłą jestem w 10 minut. W związku z czym postanowiłam sama sprawdzić jak się sprawy mają i wybrałam się na spacer Wybrzeżem Kościuszkowskim, przez most Świętokrzyski na drugi brzeg.
 Faktem jest, że stan wody w Wiśle, który jest nieprzerwanie od 1799 r. mierzony był w tym tygodniu tak niski,jak ostatnio 20 lat temu, ale po pierwsze Wisła wygląda pięknie, a po drugie w środę ma spaść deszcz :)
Pić!


Spacer tradycyjnie skończyliśmy w Renesansowej na Francuskiej, na ulubionych frytkach z francuskim łagodnym sosem. 6 komentarzy:

 1. Przepiękne zdjęcia:)! Warszawa taka, że mam ochotę się po niej przespacerować a frytki... mniam:)
  zgłodniałam:)
  pozdrawiam:)
  1/2 mumags travellers
  a.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wielkie dzięki. Idę do Ciebie zobaczyć co tam masz ciekawego :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiele ludzi narzeka na Warszawę. Ale czasem i ona potrafi być piękna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wcześniej Warszawa nie była dla mnie zbyt inspirująca jeśli chodzi o zdjęcia, ale po tym jak już zwiedziłam parę miejsc i krajów na nowo swoje miasto odkrywam i niektóre miejsca naprawdę mile potrafią zaskoczyć.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jeśli pewnego dnia, z biletem z Polskiego Busa za 1zł, będziemy jechać do Warszawy, poprosimy Cię o listę Twoich ulubionych miejsc i spojrzeń na Warszawę:)!
  Dziękujemy za odwiedziny i miłe słowa:)!
  dobrego dnia!
  aa&g

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Polski Bus spoko opcja. Po taniości, jest internet i poczęstunek.
   Wpadajcie!

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...