poniedziałek, 3 września 2012

Motor Show rodzinnie


Coraz większa tolerancja i zrozumienie w narodzie. Byliśmy wczoraj w trójkę na imprezie Inter Cars Motor Show na płycie lotniska na Bemowie. Pani w kasie kiedy powiedzieliśmy jej, że chcemy bilet rodzinny, tańszy o połowę od 3 indywidualnych, bo nasz kumpel, który jest w naszym wieku jest naszym synem, nawet nie mrugnęła okiem, tylko bilet sprzedała.
W związku z czym bilet zamiast 40, kosztował nas 20 zł. I to była udana impreza i dobrze wydane dwie dychy.

A najlepsze było to co widać na poniższym zdjęciu. Rakieta z Niemcem w środku.
Człowiek czasami myśli, że to co robi nie ma sensu, ale potem widzi takiego Niemca, który przyciągnął ten pojazd do Warszawy, po to, żeby przez 6 sekund, jechać z prędkością 500 km/h i spalić przy tym 120 litrów paliwa. Przy takim poziomie absurdu od razu człowiekowi lepiej. 
Równie dobry pomysł miało 3 gości, którzy jednocześnie na 3 motorach jeżdżą wewnątrz tej kuli. Wymaga to ogromnej precyzji i wzajemnego zaufania, bo nawet najmniejsze opóźnienie, czy błąd któregoś z nich, uruchamia maszynkę do mięsa - ludzkiego. 


 
Niebywałe i niebezpieczne były też skoki na motorach crossowych.Reszta zdjęć to subiektywna fotorelacja z tego wydarzenia i obraz tego jak próbowałam sobie poradzić z tematem motoryzacji, kiedy ta nie spędza mi snu z powiek. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...