wtorek, 7 sierpnia 2012

Jestem

Od momentu powstania w 1980 roku odwiedziłam ok.25 krajów. Jeśli podróżuję to najchętniej w nowe miejsca, ale czasami się zawieszałam i albo mieszkałam gdzieś przez chwilę, albo wracałam do jednego miejsca kilka razy. Tak było z USA, Wielką Brytanią, Włochami...

Nie piję kawy. Jak się napiję łapy mi się trzęsą i wali serce. Dodatkowa dawka pobudzenia nie jest najwyraźniej wskazana w moim przypadku, bo naturalne pokłady wewnętrznego ADHD aż nadto inspirują do działania. I jeśli komuś się udzieli to będzie to bardzo inspirujące.


Żeby tak się stało, postanowiłam dowiedzieć się o co chodzi w lustrzance, którą od paru lat zdjęcia robię intuicyjnie, albo za pomocą funkcji Auto. I zaczęło się ... fotografia strasznie mnie wciągnęła.
Do tego stopnia, że w październiku rozpoczynam rok podstawowy na Studium Fotografii ZPAFu, a w międzyczasie obczajam Lightrooma, czytam książki.

Będzie szansa, żeby zaobserwować co to zmieni i czy w ogóle.

Tak więc będzie o podróżach, wypadach, o rzeczach, które mnie urzekają  i fotografii, która zajebiście mi to wszystko spięła.

2 komentarze:

  1. światowa dziewczyna z Ciebie , ale masz fajnie "zazdraszczam" :))))

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...